.:: Reproduktor v kousku „skály“ ::.
     
 

Společnost Creative představila bezdrátový stereofonní reproduktor Sound Blaster Wireless Rock Speaker. Na první pohled zaujme neotřelým designem a díky bezdrátovému připojení můžete tento reproduktor umístit kdekoli v bytě nebo jeho prostřednictvím poslouchat hudbu i venku. Je totiž navržen tak, aby odolal venkovním podmínkám a běžnému počasí, takže ho nemusíte odnášet do interiéru, když například prší. Dosah pro bezdrátový přenos zvuku je podle výrobce zajištěn do vzdálenosti 30 metrů. Pro napájení reproduktoru se používá vyměnitelná dobíjecí baterie, která poskytuje až šest hodin nepřetržitého přehrávání hudby. Tato baterie se nabíjí za použití samostatné nabíječky, která se dodává spolu s reproduktorem. Creative Sound Blaster Wireless Rock Speaker pořídíte za cca 4 000 Kč (cena s DPH).

 
     
Autor: adminPřidáno: 24.09.2010 v 22:15:38 Kategori Návody Windows Komentáře0Zobrazeno: 419x
.:: ::.

 

.:: Štíhlý netbook ::.
     
 

Nový netbook Lenovo IdeaPad S10-3s měří na výšku pouze 16 mm. Je vybaven 1,86GHz procesorem Intel Atom N475, 1 GB operační paměti a pevným diskem s kapacitou 250 GB a obraz v rozlišení 1 280 x 720 bodů zobrazuje na 10,1palcovém displeji. Netbook obsahuje také bezdrátové adaptéry Wi-Fi (standardu 802.11n) a Bluetooth. Z programové výbavy stojí za zmínku technologie zabezpečení Active Protection System, technologie rozpoznávání tváří VeriFace a systém OneKey Rescue System, který umí obnovit data po selhání systému. Lenovo IdeaPad S10-3s pořídíte za cenu od 9 960 Kč (včetně DPH).

 
     
Autor: adminPřidáno: 24.09.2010 v 22:12:44 Kategori Návody Windows Komentáře0Zobrazeno: 613x
.:: ::.

 

.:: 5 tipů, jak vyzrát na životnost baterií ::.
     
 

5 tipů, jak vyzrát na životnost baterií

Dlouhodobým využíváním se u notebooků snižuje kapacita baterií a přístroj se pak obvykle vybije v tu nejnevhodnější dobu. Abychom prodloužili životnost baterií, je třeba s nimi správně zacházet.

 
     
Autor: adminPřidáno: 24.09.2010 v 22:04:56 Kategori Návody Windows Komentáře0Zobrazeno: 577x

 

.:: Jolicloud 1.0 OS pro mini notebooky přichází ::.
     
 

Uživatelé mini notebooků mohou od nynějška stahovat první verzi cloud-computing systému Jolicloud. Jedná se o operační systém založený na linuxovém jádře doplněném o uživatelské rozhraní v HTML. Soustřeďuje se zejména na internet a služby sociálních sítí a již v základu se můžete spolehnout např. na Gmail, Skype, Twitter nebo Firefox. Nechybí ani přístup do Centra aplikací, kde se v současné době nachází více než 700 volných programů. Jolicloud můžete nainstalovat na počítač jako druhý systém (dual-boot) nebo zcela samostatně. Jolicloud 1.0 OS pro netbooky je poskytován zcela zdarma a stáhnout si jej můžete ze stránek www.jolicloud.com. Zdroj: laptoping.com

 
     
Autor: adminPřidáno: 24.09.2010 v 21:36:59 Kategori Návody Windows Komentáře0Zobrazeno: 566x
.:: ::.

 

.:: O firemní sítě se často stará kde kdo, jen ne ajtíci ::.
     
 

Zabezpečení počítačů ve větších i menších firmách je důležité pro správný chod i obranu před případnými ztrátami. Jak si podle průzkumu vedou společnosti právě v tomto ohledu? V pravidelných bezpečnostních komentářích se většinou věnujeme ochraně a nebezpečím, která hrozí běžným koncovým uživatelům, tedy těm domácím. Stejnou, ne-li větší pozornost však zasluhuje ochrana jednotlivých stanic a celých sítí ve firmách – právě na tuto oblast se zaměřil nedávný výzkum společnosti SODATSW. Myslíte si, že zabezpečení mají na starosti vždy odborníci z největších? Omyl.

 
     
Autor: adminPřidáno: 24.09.2010 v 21:06:42 Kategori Návody Windows Komentáře0Zobrazeno: 567x

 

.:: 10+3 doplňků pro Chrome, které musíte mít ::.
     
 

Vybrali jsme deset nejlepších rozšíření, která by vám neměla chybět v prohlížeči Google Chrome. Každé vám ušetří cenné sekundy, nebo prostě zpříjemní při surfování.

Poslední dobou je mezi prohlížeči nejvíce slyšet o novém Internet Exploreru 9, ale vývoj u konkurence pochopitelně nijak neutichá. Obzvlášť Google neúnavně inovuje svůj prohlížeč a získává stále více uživatelů a fanoušků. Díky tomu se také velmi rychle rozšiřuje knihovna doplňků, kterými si můžete prohlížeč doplnit novými funkcemi. Vybrali jsme pro vás 10 nejdůležitějších, které jsou praktické, bezvadně funkční a byla by vyloženě škoda, kdybyste o nich nevěděli.

 
     
Autor: adminPřidáno: 24.09.2010 v 17:04:30 Kategori Návody Windows Komentáře0Zobrazeno: 566x

 

.:: 10 důvodů, proč nepoužívat „XPčka“ a přejít na Windows 7 ::.
     
 

Windows XP je sice devět let starý systém, přesto svou službu stále splní. Pokud máte pocit, že už je na odpis, máme pro vás 10 důvodů, proč ho používat dál.

Včerejším článkem, kde jsme sebrali deset důvodů, proč přejít z Windows XP na novější Sedmičky, jsme rozbouřili diskuzi a možná i naštvali pár čtenářů. To ovšem nebylo účelem. Windows XP jsou podle našeho názoru již výběhovým systémem, u kterého nemá smysl dále setrvávat. Za tím si stojíme a článek měl sloužit jen jako inspirace pro ty, kteří by s přechodem na novější systém váhali. Přiznejme si, že dříve nebo později z Windows XP na novější verzi Windows přejde většina z vás. Ale pochopitelně se nabízí celá řada argumentů, proč se do upgradu systému nijak nehrnout.

Pro úplnost a ucelení informací proto přinášíme i druhý pohled na věc. Níže najdete deset hlavních důvodů, proč setrvat u Windows XP a nekupovat Windows 7.

 
     
Autor: adminPřidáno: 24.09.2010 v 16:51:16 Kategori Návody Windows Komentáře0Zobrazeno: 521x

 

.:: 10 důvodů, proč zůstat u Windows XP ::.
     
 

Windows XP je sice devět let starý systém, přesto svou službu stále splní. Pokud máte pocit, že už je na odpis, máme pro vás 10 důvodů, proč ho používat dál.

Včerejším článkem, kde jsme sebrali deset důvodů, proč přejít z Windows XP na novější Sedmičky, jsme rozbouřili diskuzi a možná i naštvali pár čtenářů. To ovšem nebylo účelem. Windows XP jsou podle našeho názoru již výběhovým systémem, u kterého nemá smysl dále setrvávat. Za tím si stojíme a článek měl sloužit jen jako inspirace pro ty, kteří by s přechodem na novější systém váhali. Přiznejme si, že dříve nebo později z Windows XP na novější verzi Windows přejde většina z vás. Ale pochopitelně se nabízí celá řada argumentů, proč se do upgradu systému nijak nehrnout.

Pro úplnost a ucelení informací proto přinášíme i druhý pohled na věc. Níže najdete deset hlavních důvodů, proč setrvat u Windows XP a nekupovat Windows 7

 
     
Autor: adminPřidáno: 24.09.2010 v 16:49:13 Kategori Návody Windows Komentáře0Zobrazeno: 521x

 

 

 
.:: Aktuální články ::.
.:: Kategorie -Stránky ::.
.:: Video návody ::.
.:: Instal pro PC ::.
.:: Filmy online v cz ::.
.:: Odkazy Online TV ::.
Televize online zdarma
On-linetelevize
Online tv
Online filmy
Seriály online zdarma
Sleduj Serial
Mega Kino tv
Vetřelci dávnověku
.:: Administrace ::.

Přihlaste se

Jméno
Heslo
Registrace
Zapomenuté heslo
.:: Kontakty - Technická podpora ::.
- Kniha návštěv
- Poslat e-mailem
- Katalog www stránek
- Chat -Online
.:: odkazy ::.
- Kulečník
- filmy.g6.cz
- videa.g6.cz
- youtub.g6.cz
- obrazky.g6.cz
- kristynka.g6.cz
- kytara.g6.cz
- filmy-serialy.g6.cz
- SoundCloud
- YouTube
- SoundCloud
- Gitarová univerzita
- Backing Tracks
- Živě z Rak.. náměstí
- irdza.g6.cz
.:: Vzkazník ::.
.:: Anketa ::.
Miniaplikace
.:: Archív ::.
- RSS
.:: Návštěvnost ::.
TOPlist

Jste 730348 . návštěvník této stránky

Nejstahovanější software
 1. AVG AntiVirus FREE 2014

 2. Skype

 3. WinRAR

 4. DAEMON Tools Lite

 5. VLC Media Player

 6. avast! Free Antivirus 2014

 7. Adobe Flash Player

 8. CCleaner

 9. KMPlayer

 10. Google Chrome

 11. Hamachi

 12. Adobe Reader

 13. uTorrent

 14. aTube Catcher

 15. Minecraft

 16. Microsoft Office 2010

 17. Mozilla Firefox

 18. BS.Player

 19. Total Commander

 20. Opera

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat
Žádný, zde z uvedených video souborů a souborů se nenachází na tomto serveru. Naše stránky pouze odkazují na stránky a servery třetích stran. Tímto způsobem neporušujeme autorská práva a neneseme žádnou odpovědnost za nelegální obsah na který zde upozorňujeme.jsou v souladu se zákony
.