Instalace avast! Antivirus

Postup instalace pro avast! Free Antivirus 2014

Před zahájením instalace programu avast! Free Antivirus 2014 si prosím ověřte, že:

 • Jste přihlášeni do Windows jako Administrator nebo uživatel s administrátorskými oprávněními (podrobné instrukce naleznete v nápovědě Windows, popř. dokumentaci na webu společnosti Microsoft, nebo kontaktujte správce své stanice/sítě),

 • Všechny ostatní programy ve Windows jsou zavřeny a neběží ani na pozadí (podrobné instrukce hledejte v dokumentaci od dodavatele vámi používaného software),

 • Váš předchozí antivirový software je ze systému plně odinstalován (podrobné instrukce hledejte v dokumentaci od dodavatele vámi používaného antivirového software),

...aby se tak zabránilo nekorektnímu průběhu či neočekávanému přerušení instalace programu avast! Free Antivirus 2014 vlivem případného konfliktu. Jakmile budete připraveni, pokračujte následovně:

 1. Nejprve si stáhněte instalační balík s avast! Free Antivirus 2014 z webových stránek avast!, nebo klikněte níže na tlačítko pro okamžité stažení balíku s online instalátorem:

  ...a uložte jej na nějaké snadno zapamatovatelné místo ve svém počítači, například si stažený soubor avast_free_antivirus_setup_online.exe uložte na Plochu ve Windows.

 2. Klikněte pravým tlačítkem na stažený instalační soubor avast_free_antivirus_setup_online.exe (u výchozích systémových předvoleb může být přípona souboru skrytá), z kontextové nabídky vyberte možnost 'Spustit jako správce',
  Figure I.

  ...a pokud se zobrazí dialogové okno Řízení uživatelských účtů, klikněte na tlačítko 'Ano' (nebo 'Pokračovat' ve Windows Vista) pro spuštění instalačního průvodce.
  Figure II.

 3. Dle výkonnosti počítače si může inicializace instalačního průvodce avast! Setup vyžádat několik sekund.
  Figure III.

 4. Jakmile se instalační průvodce avast! Setup spustí, zobrazí vám úvodní obrazovku s výběrem několika základních instalačních možností. Jazykovou lokalizaci lze změnit po kliknutí na právě zvolený jazyk v pravém horním rohu. V dolní části úvodní obrazovky se vám může zobrazit nabídka s výběrem, zda si nechcete nechat nainstalovat Google Chrome jako výchozí prohlížeč, nebo Google Toolbar pro Internet Explorer. Před pokračováním v instalaci avast! Free Antivirus 2014 se prosím seznamte se smlouvou s koncovým uživatelem a případně i s licenčním ujednáním Google,
  Figure IV.

  ...a poté pokračujte dále výběrem vámi upřednostňovaného způsobu instalace:

  • Obvyklá instalace - pro snadnou instalaci bez doplňujících nastavení v jejím průběhu.

  • Uživatelská instalace - pro pokročilou instalací s možností změn výchozích nastavení v jejím průběhu.


Postup obvyklé instalace pro avast! Free Antivirus 2014
 1. Klikněte na tlačítko 'Obvyklá instalace' uprostřed úvodní obrazovky pro zahájení výchozí instalace programu avast! Free Antivirus 2014 ve zvoleném jazyce a bez doplňujících nastavení v jejím průběhu.
  Figure V. A

 2. Po přečtení informací o ochraně osobních údajů klikněte na tlačítko 'Pokračovat'.
  Figure VI. A

 3. Instalační průvodce avast! Setup vytvoří bod obnovy a potom znázorní průběžný stav instalace. Podle výkonnosti počítače a připojení k internetu může dokončení instalace trvat i několik minut.
  Figure VII. A

 4. Jakmile se instalace úspěšně dokončí, klikněte na tlačítko 'Hotovo' pro ukončení instalačního průvodce avast! Setup.
  Figure VIII. A

avast! Free Antivirus 2014 by nyní měl být nainstalován na vašem počítači a připraven k použití, některé funkce programu však mohou začít plně fungovat až po restartování počítače. Uživatelské rozhraní programu avast! lze otevřít přes oranžovou ikonu  v systémové liště na hlavním panelu, nebo přes zástupce na Ploše.

Počínaje dnem instalace začíná běžet třicetidenní zkušební doba, během které je třeba provést registraci pro získání bezplatné licence k případnému dalšímu užívání programu a zachování ochrany počítače. Podrobnější instrukce naleznete v následujícím dokumentu:

Postup uživatelské instalace pro avast! Free Antivirus 2014
 1. V případě, že si přejete změnit cílovou složku, kam se má avast! Free Antivirus 2014 nainstalovat, anebo si zvolit pouze ty součásti a funkce programu, které budete potřebovat, tak uprostřed úvodní obrazovky klikněte na možnost 'Uživatelská instalace'.
  Figure V. B

 2. Nejprve můžete zadáním kompletní cesty změnit výchozí cílovou složku, do které si přejete avast! Free Antivirus 2014 nainstalovat, popř. po pravé straně klikněte na tlačítko 'Procházet...' a jednoduše si požadovanou složku vyberte přes navigační dialog. Po případné změně cílové složky klikněte na tlačítko 'Pokračovat'.
  Figure VI. B

 3. Instalační průvodce avast! Setup pak zobrazí stromovou nabídku, kde si můžete sami vybrat, které součásti a funkce programu požadujete nainstalovat. Součásti se symbolem otazníku "?" nelze vybírat, jelikož jsou k dispozici u jiných produktů řady avast! 2014. Až s výběrem skončíte, klikněte na tlačítko 'Pokračovat'.
  Figure VII. B

 4. Následně se zobrazí přehled vašich instalačních nastavení. Pokud jste něco opomněli, tak se kliknutím na možnost 'Zpět' můžete vrátit k předchozím krokům a provést případné změny, jinak klikněte na tlačítko 'Pokračovat'.
  Figure VIII. B

 5. Po přečtení informací o ochraně osobních údajů klikněte na tlačítko 'Pokračovat'.
  Figure IX. B

 6. Instalační průvodce avast! Setup vytvoří bod obnovy a potom znázorní průběžný stav instalace. Podle výkonnosti počítače a připojení k internetu může dokončení instalace trvat i několik minut.
  Figure X. B

 7. Jakmile se instalace úspěšně dokončí, klikněte na tlačítko 'Hotovo' pro ukončení instalačního průvodce avast! Setup.
  Figure XI. B

avast! Free Antivirus 2014 by nyní měl být nainstalován na vašem počítači a připraven k použití, některé funkce programu však mohou začít plně fungovat až po restartování počítače. Uživatelské rozhraní programu avast! lze otevřít přes oranžovou ikonu  v systémové liště na hlavním panelu, nebo přes zástupce na Ploše.

Počínaje dnem instalace začíná běžet třicetidenní zkušební doba, během které je třeba provést registraci pro získání bezplatné licence k případnému dalšímu užívání programu a zachování ochrany počítače. Podrobnější instrukce naleznete v následujícím dokumentu:

 

 
.:: Aktuální články ::.
.:: Kategorie -Stránky ::.
.:: Video návody ::.
.:: Instal pro PC ::.
.:: Filmy online v cz ::.
.:: Odkazy Online TV ::.
Televize online zdarma
On-linetelevize
Online tv
Online filmy
Seriály online zdarma
Sleduj Serial
Mega Kino tv
Vetřelci dávnověku
.:: Administrace ::.

Přihlaste se

Jméno
Heslo
Registrace
Zapomenuté heslo
.:: Kontakty - Technická podpora ::.
- Kniha návštěv
- Poslat e-mailem
- Katalog www stránek
- Chat -Online
.:: odkazy ::.
- Kulečník
- filmy.g6.cz
- videa.g6.cz
- youtub.g6.cz
- obrazky.g6.cz
- kristynka.g6.cz
- kytara.g6.cz
- filmy-serialy.g6.cz
- SoundCloud
- YouTube
- SoundCloud
- Gitarová univerzita
- Backing Tracks
- Živě z Rak.. náměstí
- irdza.g6.cz
.:: Vzkazník ::.
.:: Anketa ::.
Miniaplikace
.:: Archív ::.
- RSS
.:: Návštěvnost ::.
TOPlist

Jste 730413 . návštěvník této stránky

Nejstahovanější software
 1. AVG AntiVirus FREE 2014

 2. Skype

 3. WinRAR

 4. DAEMON Tools Lite

 5. VLC Media Player

 6. avast! Free Antivirus 2014

 7. Adobe Flash Player

 8. CCleaner

 9. KMPlayer

 10. Google Chrome

 11. Hamachi

 12. Adobe Reader

 13. uTorrent

 14. aTube Catcher

 15. Minecraft

 16. Microsoft Office 2010

 17. Mozilla Firefox

 18. BS.Player

 19. Total Commander

 20. Opera

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat
Žádný, zde z uvedených video souborů a souborů se nenachází na tomto serveru. Naše stránky pouze odkazují na stránky a servery třetích stran. Tímto způsobem neporušujeme autorská práva a neneseme žádnou odpovědnost za nelegální obsah na který zde upozorňujeme.jsou v souladu se zákony
.