Reklama tajně vložená do vašich stránek

Hotely jsou často neobyčejně kreativní, především pokud se jedná o to, jak z hostů vypáčit nějaké další peníze. Dříve narození si budou pamatovat vysokohorskou přirážku, u moře se zase často setkáme s „rezortním poplatkem“. A protože ten je často za hosta a den, čtyřčlenné rodině se dva týdny cáchání u moře mohou nepříjemně prodražit.

Dobrým trikem je také nasadit patřičně razantní poplatky za připojení k internetu. To je zvláště populární v oblastech, kde je k nějakým wifinám daleko, takže při vražedných cenách přenosů dat přes mobil zahraničním hostům nic jiného nezbyde.

Existují ovšem čiperové, kteří na to jdou od lesa. Internet nabídnou zadarmo a automaticky tím převezou konkurenci. A na peníze si přijdou jinak. V jednom z americkým hotelových řetězců připravili webový marketingový trik, který do stránek, které si hoteloví hosté prohlíželi, vkládal kód umožňující přidávat libovolné reklamy, aniž by o tom host či majitel stránky věděl. A peníze spokojeně cinkaly.

Přišlo se na to celkem náhodou, jeden z hostů, který byl čirou náhodou ajťák, si všimnul, že se mu na jeho osobní webové stránce nahoře objevuje záhadný volný proužek. Chvíli šťoural a potom na to přišel. Za celým trikem stojí aplikace Revenue xExtraction Gateway, kterou nabízí firma RG Nets. Ta o ní s klidem mluví jako o manipulaci webových zážitků.

Protože dotyčný host byl přece jenom spíše ajťák nežli rozzuřený host, nešel ječet na manažera hotelu, ale spustil na svém blogu urputnou debatu o tom, jestli je to legální nebo přinejmenším etické. Osobně se domnívám, že to není ani jedno.

Je to tak trochu jakoby pošta otevřela balíček, co mi posílá Amazon, a strčila do něj katalog nějaké firmy. Příjemné to není ani z pozice hosta – to už dopadnu jako v letadle, kde jsou reklamy nejen na ubrousku, ale v některých případech i na blicím pytlíku? Najdu tedy příště na polštáři reklamu na projímadlo (pro případ, že mi večeře v hotelové restauraci nesedla)?

Tam, kam si v koupelně dávám hřeben, by mohla být umístěna reklama na prášky proti plešatosti, ve skříni potom reklama na krém na boty. Ženy by jistě ocenily reklamy na hezčí prádlo nebo na prostředky podporující hubnutí. Je jasné, že jedno oko nezůstane suché.

A když už tak hotelům dobře radím, tak tady jsou další možnosti: často dostávám New York Times, který ráno najdu pod dveřmi. To je přímo ideální zdroj dalších reklam. Co takhle všechny reklamy vystříhat či začernit a na jejich místa přilepit reklamy vlastní.

Nadšeni ale nebudou ani výrobci webových stránek, protože ti často žijí z příjmů z reklam. Pokud se ale někdo na jejich stránkách přiživuje vlastní reklamou, mají z toho původní tvůrci tak akorát oči pro pláč. Za nové reklamy nedostanou nic a ještě se jim tam nevejdou reklamy vlastní.

 

Zobrazeno: 533x
Kategorie: Návody Windows Přidáno: 06.06.2012 v 10:53:29
Komentáře: 0
Autor: admin

 

 

.:: Přidání komentáře ::.

Jméno*
Zpráva*

 

 
.:: Aktuální články ::.
.:: Kategorie -Stránky ::.
.:: Video návody ::.
.:: Instal pro PC ::.
.:: Filmy online v cz ::.
.:: Odkazy Online TV ::.
Televize online zdarma
On-linetelevize
Online tv
Online filmy
Seriály online zdarma
Sleduj Serial
Mega Kino tv
Vetřelci dávnověku
.:: Administrace ::.

Přihlaste se

Jméno
Heslo
Registrace
Zapomenuté heslo
.:: Kontakty - Technická podpora ::.
- Kniha návštěv
- Poslat e-mailem
- Katalog www stránek
- Chat -Online
.:: odkazy ::.
- Kulečník
- filmy.g6.cz
- videa.g6.cz
- youtub.g6.cz
- obrazky.g6.cz
- kristynka.g6.cz
- kytara.g6.cz
- filmy-serialy.g6.cz
- SoundCloud
- YouTube
- SoundCloud
- Gitarová univerzita
- Backing Tracks
- Živě z Rak.. náměstí
- irdza.g6.cz
.:: Vzkazník ::.
.:: Anketa ::.
Miniaplikace
.:: Archív ::.
- RSS
.:: Návštěvnost ::.
TOPlist

Jste 725004 . návštěvník této stránky

Nejstahovanější software
 1. AVG AntiVirus FREE 2014

 2. Skype

 3. WinRAR

 4. DAEMON Tools Lite

 5. VLC Media Player

 6. avast! Free Antivirus 2014

 7. Adobe Flash Player

 8. CCleaner

 9. KMPlayer

 10. Google Chrome

 11. Hamachi

 12. Adobe Reader

 13. uTorrent

 14. aTube Catcher

 15. Minecraft

 16. Microsoft Office 2010

 17. Mozilla Firefox

 18. BS.Player

 19. Total Commander

 20. Opera

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat
Žádný, zde z uvedených video souborů a souborů se nenachází na tomto serveru. Naše stránky pouze odkazují na stránky a servery třetích stran. Tímto způsobem neporušujeme autorská práva a neneseme žádnou odpovědnost za nelegální obsah na který zde upozorňujeme.jsou v souladu se zákony
.